امروز رفته بودم بیرون گفتم حالا ک سر راهمه بذار چند جا قیمت سرویس غذا خوری ها رو بپرسم! تموووووم مغازه ها جنس گذاشته بودن میگفتن اینطرف ویترین اسپانیایی،اون طرف فرانسوی! کف قیمت از ۵۵۰تومن شروع میشد به بالا.خوب من دقیقاااا عین همونو دیده بودم ایرانی! با قیمت به مراتب کمتر و از نظر جنس دقیقا همون کیفیت.مثلا پارس اپال گذاشته بود با همون طرح و به همون ظرافت و با همون کیفیت ۳۰۰تومن! چینی مقصود همون طرح اسپانیایی رو گذاشته بود ۱۲۰تومن توی آف عید! بعدم خیلی قشنگ به فروشنده گفتم من جنس ایرانی میخوام.چیزی دارید؟ گفتن نعخیر! ما برند میاریم! اجناس درجه یک خارجی.گفتم ممنون.من اومدم جنس خوب ایرانی بخرم.چرا پولمو هدر بدم؟ و واقعا ناراحت شدم! کی باعث این همه واردات شده؟؟؟ وقتی کیفیت اونا اینقدر خوبه و قشنگن چرا باید کالای خارجی گرون بخریم.یادمه یک دست پارچ لیوان داشتیم مارک لومینارک.شاید ۱۵سال پیش.خیلی قشنگ و ظریف بود اما همش پودر شد! از بس ظریف بودن! فرانسوی هم بود! 

یک سری هم رفتم اتو بخرم که آقاهه داشت نشونم میداد جنسای مغازشو که اینا فلان مارکه،گفتم کجا تولید میکنه؟چینی درجه یک! چین! گفتم پارس خزر دارید؟ گفت خیر! گفتم نمایندگی شو نمیدونید کجاس؟ گفت نع! تو دلم گفتم به درک :)) خودم یا پیدا میکنم یا از دی جی کالا میخرم.

ایرانیکالای درجه یک ایرانی بخر :))

داداشم میگه منو باید ببرن تبلیغ کنم براشون :))

الانم چشمم لوازم آرایش inley رو گرفته! و دلم براشون غش رفت :)) همین روزاس ک برم یه سری چیز میز بخرم ازشون! 

امیدوارم اون روزی بیاد که همه چیز تولید خودمون باشه و با افتخار توی بازار دنبال جنس ایرانی بگردیم! و هرچی فرانسوی و اسپانیایی و چینی میذارن جلومون بگیم نع! ما ایرانی درجه یک میخوایم! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتوماسيون صنعتي Steve برگزار کننده دوره های مدیریت،مالی،حقوقی و زبان سات روآر دره ي ابر مدرسه شاد گروه شرکت های جهانبان پسری از نسل آدم Alicia دفتر یادداشت دختر خاکستری موتور ساعت